image-1 image-2 image-3
Vyhľadaj stierače pre tvoj automobil:

Kedy a prečo vymeniť Stierače?

Stierače sú jedným z najdôležitejších prvkov bezpečnej jazdy, keďže zabezpečujú správnu viditeľnosť cez čelné i zadné sklo vozidla.
 • Prečo vymeniť stierače?
  Prečo vymeniť stierače?

  Jazdou s opotrebovanými stieračmi ohrozujete svoju bezpečnosť vo vozidle!

 • Kedy vymeniť stierače?
  Kedy vymeniť stierače?

  V zásade platí, že stierače je potrebné vymeniť každých 6 mesiacov, teda 2 x do roka /najlepšie na jar a na jeseň/.

 • Ako sa starať o stierače?

  Ako sa starať o stierače?

  Stierače sú jedným z najdôležitejších prvkov bezpečnej jazdy, keďže zabezpečujú správnu viditeľnosť cez čelné i zadné sklo vozidla.
 • Kde nakupovať?

  Kde nakupovať?

  AUTOSUPPORT je nezávislá spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj stieračov značky BOSCH. 
 
 • Bosch stierace

  Prečo práve BOSCH?

  BOSCH je kvalitná značka, ktorá sa venuje stieračom už od roku 1907. 
 • ADAC

  Čo je to ADAC?

  ADAC je nemecká značka najväčšieho automobilového klubu, ktorý vykonáva vo svojej činnosti aj testovanie automobilových produktov.
 
1. Perfektné stieranie, Náter s nízkym trením

2. Mäkká flexibilná gumová podložka

3. Dlhá životnosť a odolná stieracia hrana voči opotrebeniu

 

Dvojitá mikro-hrana zabezpečuje dokonalé stieranie

 

Unikátna technológia AEROTWIN.

Jedná sa o bezkĺbový stierač, ktorý je technicky optimalizovaný na prúdenia vzduchu, čím zlepšuje vlastnosti stierania vody na autoskle.
Profil je aerodynamický, so sníženým hlukom od prúdiaceho vzduchu, zabezpečuje najvyššiu kvalitu stierania a rovnomerný prítlačný tlak.

 

Vďaka 3-komponentnej stieracej gume dosahujú stierače AEROTWIN maximálnu kvalitu stierania, majú dlhšiu účinnosť a sú oveľa menej hlučné ako klasické. Vďaka týmto stieračom jazdíte oveľa bezpečnejšie. Rýchly úspech AEROTWIN stieračov je založený práve na týchto výhodách. Oproti klasickým ramienkovým sa skladajú z jedného kusu gumového profilu s integrovaným spojlerom. Dve pružinové lišty rovnomerne rozkladajú tlak po celej dĺžke stieracej lišty. Táto vlastnosť zlepšuje výsledky stierania i pri vyšších rýchlostiach. Stieracie lišty sú navrhnuté pre optimálny výkon pre každé jedno vozidlo. Stierače AEROTWIN dosahujú lepšie výsledky stierania v zime, bez námrazy na kĺboch či kovových ramienkach. Rovnomerné rozloženie prítlačnej sily zabraňuje nerovnomernému opotrebovaniu a zvyšuje účinnosť voči hmyzu a odolným nečistotám. Stierače Bosch predstavujú niekoľkými desiatkami rokov overenú kvalitu a perfektné spojenie dizajnu a funkčnosti. Pozrite si tiež: